Ogłoszenia duszpasterskie

Niedziela Zesłania Ducha Świętego B
19 maja 2024

 1. Dzisiejsza Uroczystość Zesłania Ducha Świętego kończy w liturgii Kościoła okres wielkanocny i rozpoczyna tzw. Okres zwykły w Kościele.
 2. Dziś na Mszy św. o godz. 11:00 dzieci z klas III będą przeżywać uroczystość I Komunii Św. Otoczmy modlitwą te dzieci, aby zawsze chciały być blisko Chrystusa.
 3.  Od poniedziałku do piątku BIAŁY TYDZIEŃ dla dzieci komunijnych w kościele w Bystrzycy Górnej. Msze święte za nauką wieczorem o godz. 17:00 z wyjątkiem środy, kiedy to Msza będzie o godz. 16:00.
 4. Z kalendarza liturgicznego: w poniedziałek (20.05) święto Najświętszej Maryi Panny Matki Kościoła, czwartek (23.05) święto Jezusa Chrystusa, Najwyższego i Wiecznego Kapłana, piątek NMP Wspomożenie Wiernych. Przyszła niedziela będzie obchodzona jako Niedziela Trójcy Świętej.
 5. Za tydzień w niedzielę 26 maja uroczystość I Rocznicy Komunii Świętej dla dzieci z klas IV na Mszy św. o godz. 11:00. Spowiedź święta dla dzieci i rodziców w najbliższy piątek o godz. 15:00.
 6. Bardzo dziękuję za wszystkie składane ofiary na sprzątanie naszego kościoła parafialnego i na fundację nowych drzwi wejściowych do naszej świątyni. Bóg zapłać za waszą troskę o Dom Boży.
 7. Nowe numery „Gościa Niedzielnego” i „Niedzieli” do zakupienia przy wyjściu z kościoła.

Ostatnie wpisy

 1. Boże Narodzenie Roku Pańskiego 2022 Możliwość komentowania Boże Narodzenie Roku Pańskiego 2022 została wyłączona
 2. Możliwość komentowania została wyłączona
 3. Możliwość komentowania została wyłączona
 4. Możliwość komentowania została wyłączona
 5. Możliwość komentowania została wyłączona
 6. Możliwość komentowania została wyłączona
 7. Wielkanoc 2021 Możliwość komentowania Wielkanoc 2021 została wyłączona
 8. Możliwość komentowania została wyłączona
 9. Możliwość komentowania została wyłączona