Ogłoszenia duszpasterskie

Ogłoszenia parafialne

XI Niedziela Zwykła B

   17 czerwca  2018 r.

 1. Kalendarz liturgiczny: środa – św. Alojzego Gonzagi, czwartek – NMP Przyczyny Naszej Radości, przyszła niedziela to uroczystość Narodzenia św. Jana Chrzciciela.
 2. Bóg zapłać za składane ofiary na instalację alarmową w naszych budynkach parafialnych.
 3. Nabożeństwa czerwcowe odprawiamy po Mszach świętych, w poniedziałek po Mszy o godz. 8:00, we wtorek, czwartek i piątek po Mszy o godz. 17:00, w środy w Bystrzycy Dolnej po Mszy o godz. 17:00.
 4. Spotkanie dla młodzieży przygotowującej się do Sakramentu Bierzmowania odbędzie się w tym tygodniu w środę o godz. 18:00 dla uczniów klas III gimnazjum, w czwartek o godz. 18:00 dla uczniów klas VII i II gimnazjum. Spotkania odbędą się w Sali parafialnej na plebanii, proszę przynieść ze sobą karty obecności na nabożeństwach.
 5. Zachęcam do czytania prasy katolickiej. „Gość Niedzielny”, „Mały Gość Niedzielny” i „Niedziela”, do zakupienia przy wyjściu z kościoła.

Ogłoszenia lokalne.

 1. Dziś przy naszej szkole podstawowej w Bystrzycy Górnej PIKNIK RODZINNY. W programie: Występ uczniów, konkursy rodzinne i liczne atrakcje. Kuchnia polowa (Oferujemy pełny obiad), grill, kawiarenka. Wszystkich serdecznie zapraszamy Wstęp Wolny.

 

Zapowiedzi przedmałżeńskie:

 1. Artur Michał TRZAK, kawaler, zam. Świdnica, Ewa Elżbieta BYRSKA, panna, zam. Świdnica – zapowiedź I
 2. Tomasz JASIŃSKI, kawaler, zam. Dzierżoniów, Marta ZIĘBA, panna, zam. Dzierżoniów – zapowiedź I
 3. Przemysław KOZŁOWSKI, kawaler, zam. Bystrzyca Dolna, Agnieszka ZALIZOWSKA, panna, zam. Bystrzyca Dolna – zapowiedź I.

 

Najnowsze wpisy

 1. Galeria zdjęć z Odpustu Parafialnego Możliwość komentowania Galeria zdjęć z Odpustu Parafialnego została wyłączona
 2. Galeria zdjęć z Triduum Paschalnego Możliwość komentowania Galeria zdjęć z Triduum Paschalnego została wyłączona
 3. Możliwość komentowania została wyłączona