Ogłoszenia duszpasterskie

XXIX Niedziela Zwykła B
  17 PAŹDZIERNIKA 2021 r.

 1. Trwa miesiąc październik, poświęcony w szczególny sposób rozważaniu tajemnic różańcowych. W naszej parafii Nabożeństwa Różańcowe odprawiane są w Bystrzycy Górnej w poniedziałki po mszy świętej porannej, wtorek, czwartek i piątek o godz. 17:00, po nich około 17:30 będzie odprawiona Msza święta. W soboty nabożeństwo różańcowe o godz. 17:30, następnie o godz. 18:00 wieczorna Msza święta.
 2. W ubiegłą niedzielę, w ramach Dnia Papieskiego, na fundację „Dzieło Nowego Tysiąclecia” zebrano w naszej parafii 792 zł i 50 gr. Pieniądze zostały wpłacone na konto fundacji. Bóg zapłać za złożone ofiary.
 3. W kalendarzu liturgicznym, w nadchodzącym tygodniu, obchodzimy: w poniedziałek (18.10) święto św. Łukasza, ewangelisty, we wtorek (19.10) bł. Jerzego Popiełuszki (prezb. i męczennika),  w środę (20.10) św. Jana Kantego (prezb.), w piątek (22.10) św. Jana Pawła II (pap.)
 4. Tradycyjnie w październiku w naszej diecezji prowadzone jest dzieło wsparcia Wyższego Seminarium Duchownego w Świdnicy poprzez zbiórkę ofiar do puszki. W naszej parafii w przyszłą niedzielę po Mszach św. będzie zbiórka do puszki na potrzeby naszego Seminarium.
 5. Za tydzień składka na tacę będzie przeznaczona na Papieskie Dzieła Misyjne.
 6. Dziś swoje imieniny obchodzi Bp Ignacy DEC, otoczmy w tym dniu szczególnie modlitwą pierwszego ordynariusza naszej diecezji.
 7. Zachęcam do czytania prasy katolickiej. „Gość Niedzielny” i „Niedziela”, do zakupienia przy wyjściu z kościoła.

Najnowsze wpisy

 1. Możliwość komentowania została wyłączona
 2. Możliwość komentowania została wyłączona
 3. Możliwość komentowania została wyłączona
 4. Wielkanoc 2021 Możliwość komentowania Wielkanoc 2021 została wyłączona
 5. Możliwość komentowania została wyłączona
 6. Możliwość komentowania została wyłączona
 7. Możliwość komentowania została wyłączona
 8. Możliwość komentowania została wyłączona
 9. Możliwość komentowania została wyłączona