Ogłoszenia duszpasterskie

Ogłoszenia parafialne

V Niedziela Wielkanocna
19 maja 2019

  1. Dziś w naszej parafii Uroczystość I Komunii Świętej dla dzieci z klas III na Mszy świętej o godz. 11:00. W tym roku w naszej parafii przystąpi po raz pierwszy do Stołu Pańskiego 11 dzieci.
  2. Od poniedziałku do piątku tzw. Biały Tydzień dla dzieci z klas III. Msze Święte z nabożeństwem majowym codziennie o godz. 17:00.
  3. Za tydzień w VI Niedzielę Wielkanocną odbędzie się uroczystość Rocznicy I Komunii Świętej na Mszy św. o godz. 11:00. Spowiedź święta dla dzieci i ich Rodziców w piątek po wieczornej Mszy świętej.
  4. Otrzymaliśmy wstępny kosztorys prac w związku z wymianą dachu na budynku plebanijnym. Koszt wyniesie około 75 tys. zł. Zwracam się z wielką prośbą do Was Drodzy Parafianie o pomoc w sfinansowaniu tego ważnego dla parafii remontu. Prace mają się rozpocząć w sierpniu przy sprzyjającej pogodzie. Ofiary można składać na tacę w kopercie, bądź też indywidualnie w zakrystii. Wielkie Bóg zapłać za wszelkie wsparcie.
  5. Nowe numery „Gościa Niedzielnego” i „Niedzieli” do zakupienia przy wyjściu z kościoła.

Najnowsze wpisy

  1. Galeria zdjęć z Triduum Paschalnego 2018 Możliwość komentowania Galeria zdjęć z Triduum Paschalnego 2018 została wyłączona
  2. Galeria zdjęć z Odpustu Parafialnego Możliwość komentowania Galeria zdjęć z Odpustu Parafialnego została wyłączona
  3. Galeria zdjęć z Triduum Paschalnego Możliwość komentowania Galeria zdjęć z Triduum Paschalnego została wyłączona
  4. Możliwość komentowania została wyłączona