Ogłoszenia duszpasterskie

Ogłoszenia parafialne 11 Niedziela Zwykła

18 czerwca 2017 r.

 

 1. Jeszcze raz wyrażam moją wdzięczność, wszystkim którzy zaangażowali się w przygotowanie tegorocznej Uroczystości Bożego Ciała.
 2. W dniu jutrzejszym w naszej parafii do sakramentu bierzmowania przystąpi grupa młodzieży (25 osób). Uroczystej Mszy św. o godz. 17:00 będzie przewodniczył i sakramentu udzieli Ks. Bp Ignacy Dec, ordynariusz naszej diecezji. Zapraszam wszystkich wiernych do uczestnictwa w tej uroczystości.
 3. Kalendarz liturgiczny: we wtorek św. Alojzego Gonzagi, zakonnika, w środę NMP Przyczyny Naszej Radości, w piątek uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa, w sobotę uroczystość narodzenia Św. Jana Chrzciciela. W piątek z racji uroczystości nie obowiązuje wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych.
 4. Nabożeństwa czerwcowe odprawiamy po wieczornych Mszach świętych w tygodniu: poniedziałek, wtorek, czwartek i piątek Msza i nabożeństwo o godz. 17:00 w Bystrzycy Górnej, w środę Msza św. i nabożeństwo o godz. 18:00 w Bystrzycy Dolnej.
 5. W przyszłą niedzielę po Mszach świętych będzie miała miejsce zbiórka do puszek na budowę szpitala w Aleppo w Syrii.
 6. Do końca miesiąca można zapisywać się na pielgrzymkę do Fatimy, zarówno autobusową jak i samolotową. Szczegóły dotyczące pielgrzymek w gablocie parafialnej i na naszej stronie internetowej. Organizatorem pielgrzymki jest Duszpasterz Diecezjalny Pielgrzymek – Ks. Robert Begierski.
 7. Bardzo proszę o wysprzątanie kościoła w najbliższym tygodniu następujące osoby: Irena Góralska, Monika Góralska, Wiesława Góralska, Anna Jeziorska i Andżelika Kaszubowska. Bóg zapłać za troskę o naszą świątynię.
 8. Zachęcam do czytania prasy katolickiej. „Gość Niedzielny”, i „Niedziela” do zakupienia przy wyjściu z kościoła, cena 5 zł.

Najnowsze wpisy

 1. Ku czci Serca Jezusowego Możliwość komentowania Ku czci Serca Jezusowego została wyłączona
 2. Galeria zdjęć z Triduum Paschalnego Możliwość komentowania Galeria zdjęć z Triduum Paschalnego została wyłączona
 3. Możliwość komentowania została wyłączona