Ogłoszenia duszpasterskie

Ogłoszenia parafialne

III Niedziela Adwentu C

  16 grudnia 2018 r.

  1. III Niedziela Adwentu „Gaudete” kończy pierwszą część Adwentu. Od poniedziałku rozpoczynamy drugi etap Adwentu, który ma nas przygotować bezpośrednio do Świąt Bożego Narodzenia.
  2. Ostatnie w tym tygodniu i w tym roku Msze roratnie będą odprawione w Bystrzycy Górnej we wtorek, czwartek i w piątek o godz. 17:00.
  3. W ubiegłą niedzielę zebraliśmy do puszki na pomoc Kościołowi na Wschodzie w obu kościołach kwotę 560zł.  Dziękujemy za złożone ofiary.
  4. Poświęcone opłatki można odebrać przy wejściu do zakrystii.
  5. Bardzo dziękuję firmie „Ostatnia Posługa” za przygotowanie i ufundowanie drewnianej obudowy grobu Ks. Kanonika Stanisława. Na wiosnę rozpoczniemy przygotowanie kamiennego nagrobka na grobie Ks. Stanisława.
  6. W tym ostatnim tygodniu będzie możliwość spowiedzi: w piątek u Ojców Paulinów od godz. 20:00 Noc Konfesjonałów, w sobotę spowiedź w parafii św. Andrzeja Boboli.
  7. Zachęcam do czytania prasy katolickiej. „Gość Niedzielny”, „Mały Gość Niedzielny”, „Niedziela” do zakupienia przy wyjściu z kościoła. W „Gościu Niedzielnym” jest płyta z kolędami. Cena 5 zł.

Najnowsze wpisy

  1. Galeria zdjęć z Odpustu Parafialnego Możliwość komentowania Galeria zdjęć z Odpustu Parafialnego została wyłączona
  2. Galeria zdjęć z Triduum Paschalnego Możliwość komentowania Galeria zdjęć z Triduum Paschalnego została wyłączona
  3. Możliwość komentowania została wyłączona