Ogłoszenia duszpasterskie

Ogłoszenia parafialne IV Niedziela Wielkiego Postu

26 marca 2017 r.

 

 1. Dziś w naszej parafii trwa wizytacja kanoniczna, której przewodniczy Ks. Bp Adam Bałabuch, biskup pomocniczy diecezji świdnickiej.
 2. Główna Msza wizytacyjna będzie odprawiona o godz. 11:30. Na godz. 14:15 zapraszam na plebanię członków Róż Różańcowych, Sołtysów i Radnych na spotkanie przy kawie z Ks. Biskupem Adamem. Wizytację zakończy modlitwa za zmarłych na cmentarzu przy kościele parafialnym o godz. 15:00.
 3. Za tydzień rozpoczynamy w naszej parafii rekolekcje wielkopostne, które mają nas przygotować do dobrej spowiedzi i owocnego przeżycia Świąt Wielkanocnych. Rekolekcje poprowadzi Ks. dr Grzegorz Kupczyk, kapelan Szkoły Specjalnej w Ludwikowicach Kłodzkich.
 4. Dokładny plan rekolekcji jest wywieszony w gablotach i umieszczony na stronie internetowej parafii. W niedzielę Msze święte z naukami rekolekcyjnymi o zwykłej porze. W niedzielę serdecznie zapraszam na nabożeństwo Gorzkich Żali połączone z kazaniem pasyjnym o godz. 17:00 w kościele w Bystrzycy Górnej. Poniedziałek 3 kwietnia będzie dniem spowiedzi świętej w naszej parafii.
 5. Przypominam, iż Nabożeństwo Drogi Krzyżowej jest odprawiane w piątek w kościele w Bystrzycy Dolnej o godz. 15:30, w Bystrzycy Górnej o godz. 17:00.
 6. Serdeczne Bóg zapłać za złożone na tacę remontową w ubiegłą niedzielę ofiary, które zostały przeznaczone na remont domu parafialnego.
 7. Bardzo dziękuję Parafianom, którzy w mijającym tygodniu wysprzątali naszą świątynię, tj. Małgorzata Knapik, Czesława Młocek, Józefa Płonka, Zenobia Rymkiewicz, Jolanta Tyborowska i ich Rodzinom. Bardzo proszę o wysprzątanie kościoła w najbliższym tygodniu Panie: Alicja Bilska, Małgorzata Faryńska, Halina Jakubiak, Anna Sysło.
 8. Bardzo dziękuję Wszystkim Parafianom, którzy w ostatnim tygodniu zaangażowali się w wysprzątanie terenu wokół kościoła i domu parafialnego. Bardzo dziękuję paniom, które udekorowały nasz kościół na dzisiejszą uroczystość.
 9. Na stoliku przy gazetach jest wystawiona skrzynka na tradycyjne ofiary na kwiaty do Bożego Grobu. Bóg zapłać za złożone na ten cel ofiary.
 • Zachęcam do czytania prasy katolickiej. „Gość Niedzielny” i „Niedziela” do zakupienia przy wyjściu z kościoła.

Zapowiedzi przedmałżeńskie

Piotr ELMANOWSKI, kawaler, zam. Świdnica, ul. Prądzyńskiego

Karolina DEC, panna, zam. Bystrzyca Górna

Zapowiedź 2.

 

Najnowsze wpisy

 1. Przeżyjmy wspólnie Wielki Post 2017 Możliwość komentowania Przeżyjmy wspólnie Wielki Post 2017 została wyłączona
 2. Możliwość komentowania została wyłączona