Ogłoszenia duszpasterskie

IV Niedziela Zwykła A
29 stycznia 2023

 1. W kalendarzu liturgicznym, w tym tygodniu, wspominamy: w poniedziałek (30.01) rocznicę poświęcenia katedry świdnickiej, we wtorek (31.01) św. Jana Bosko (prezb.), we czwartek (2.02) Ofiarowanie Pańskie (święto).
 2. W czwartek z racji Święta Matki Bożej Gromnicznej Msze święte będą odprawione w Bystrzycy Górnej o godz. 17:00 i w Bystrzycy Dolnej o godz. 18:15. Na Mszy w Bystrzycy Górnej dzieci przygotowujące się do I Komunii Św. otrzymają poświęcone świece. Ofiary na tacę składane w tym dniu będą przeznaczone na klasztory kontemplacyjne w naszej diecezji.
 3. Ks. Biskup Ordynariusz zachęca aby 2 lutego, w 27 Dzień Życia Konsekrowanego w sposób szczególny modlić się w intencji Osób Konsekrowanych i o powołania do tego szczególnego stanu. Wszystkich, którzy mają taką możliwość Ks. Biskup zaprasza w tym dniu na Mszę św. do katedry świdnickiej na godz. 12:00.
 4. W tym tygodniu przypada I czwartek, piątek i sobota miesiąca. W I piątek odwiedziny chorych w godzinach dopołudniowych i dodatkowa Msza św. w Bystrzycy Dolnej o godz. 18:00.
 5. W I sobotę miesiąca Msza św. z modlitwą różańcową i adoracją Najśw. Sakramentu w kościele w Bystrzycy Dolnej o godz. 16:00.
 6. Przyszła niedziela z racji I niedzieli miesiąca będzie Niedzielą Adoracyjną.
 7. W najbliższą środę spotkanie formacyjne dla młodzieży przygotowującej się do Sakramentu Bierzmowania odbędzie się o godz. 17:00 w świetlicy wiejskiej w Burkatowie. Jest to związane z niską temperaturą w kościele. Bardzo dziękuję Pani Wójt za umożliwienie tych spotkań w burkatowskiej świetlicy.
 8. Bardzo dziękujemy wszystkim rodzinom, które składają ofiary na sprzątanie kościoła parafialnego w Bystrzycy Górnej. Ofiary na nowy rok 2023 w niezmienionej kwocie 40zł. można składać na tacę w podpisanej kopercie, albo przy okazji wizyty kolędowej. Bóg zapłać za troskę o naszą świątynię.
 9. Nowe numery „Niedzieli” i „Gościa Niedzielnego” do zakupienia przy wyjściu z kościoła w cenie 10zł.

Najnowsze wpisy

 1. Boże Narodzenie Roku Pańskiego 2022 Możliwość komentowania Boże Narodzenie Roku Pańskiego 2022 została wyłączona
 2. Możliwość komentowania została wyłączona
 3. Możliwość komentowania została wyłączona
 4. Możliwość komentowania została wyłączona
 5. Możliwość komentowania została wyłączona
 6. Możliwość komentowania została wyłączona
 7. Wielkanoc 2021 Możliwość komentowania Wielkanoc 2021 została wyłączona
 8. Możliwość komentowania została wyłączona
 9. Możliwość komentowania została wyłączona