Ogłoszenia duszpasterskie

Ogłoszenia parafialne

XXIV Niedziela Zwykła
 15 września 2019

 1. Dzisiejszą niedzielą rozpoczynamy w Kościele IX Tydzień Wychowania. Będziemy w czasie modlić się szczególnie w intencji, uczniów, nauczycieli i szkolnictwa w naszej Ojczyźnie.
 2. W kalendarzu liturgicznym obchodzimy: w poniedziałek (16.09) wspomnienie św. męcz., Kornelisza (pap.) i Cypriana (bpa), w środę (18.09) święto św. Stanisława Kostki (zak.), we czwartek (19.09) bł. Gerharda Hirschfeldera (prezb. i męcz.), w piątek (20.09) św. męcz. Andrzeja Kim Taegon, Pawła Chong Hasang i tow., w sobotę (20.09). święto św. Mateusza Ewangelisty.
 3. W tym tygodniu wyjątkowo nie będzie w Bystrzycy Górnej Mszy świętej w poniedziałek i we wtorek. W środę Msza święta jak zawsze w Bystrzycy Dolnej o godz. 17:00.
 4. W piątek Msza święta wieczorna będzie odprawiona o godz. 16:00 i będzie połączona z udzieleniem Sakramentu Małżeństwa.
 5. W tym tygodniu próba w kościele przed przyjęciem Sakramentu Bierzmowania dla młodzieży odbędzie się w czwartek o godz. 19:00. Obecność obowiązkowa.
 6. Za tydzień będą zbierane ofiary do puszki na Katolickie Radio „Rodzina”.
 7. Przypominam, iż dziś o godz. 14:00 spod katedry świdnickiej wyrusza Marsz dla życia i rodziny. Szczegóły na plakacie w przedsionku kościoła.
 8. Bardzo dziękuję za wszystkie składane na remont dachu ofiary. Bóg zapłać.
 9. Nowe numery „Gościa Niedzielnego” i „Niedzieli” do zakupienia przy wyjściu z kościoła.

Najnowsze wpisy

 1. Galeria zdjęć Wielkanoc 2019 Możliwość komentowania Galeria zdjęć Wielkanoc 2019 została wyłączona
 2. Galeria zdjęć z Triduum Paschalnego 2018 Możliwość komentowania Galeria zdjęć z Triduum Paschalnego 2018 została wyłączona
 3. Galeria zdjęć z Odpustu Parafialnego Możliwość komentowania Galeria zdjęć z Odpustu Parafialnego została wyłączona
 4. Galeria zdjęć z Triduum Paschalnego Możliwość komentowania Galeria zdjęć z Triduum Paschalnego została wyłączona
 5. Możliwość komentowania została wyłączona